Viac o TM travel

Už žiadne kompromisy medzi kvalitou a cenou
Príbeh cestovnej kancelárie

Michal a jeho TM travel

V roku 2008 som zorganizoval svoj prvý poznávací výlet pre rodičov na trase Viedeň – Paríž – Štokholm. Od toho obdobia cestujem do zahraničia pravidelne niekoľkokrát do roka.

Môžem si to dovoliť preto, lebo cestujem o stovky eur lacnejšie, ako cestuje väčšina ľudí. Vždy som sa chcel o tajomstvo lacného cestovania podeliť aj s inými.

Preto som v roku 2019 založil cestovnú kanceláriu TM travel. Teraz tak máte aj vy možnosť cestovať lacnejšie bez toho, aby ste sa museli dlhé roky učiť, kedy je najvýhodnejšie kupovať dovolenku či poznávací zájazd.

Moja filozofia

Prémiové služby

Kým som založil cestovnú kanceláriu TM travel, využil som cestovateľské služby viacerých cestovných kancelárií v Európe. Niektorí poskytovatelia boli pre mňa inšpiráciou, iní mi ukázali, ako služby cestovného ruchu nemajú vyzerať.

Preto poznávacie a pobytové zájazdy od TM travel mapujú môj cestovateľský vkus, založený na 15 ročných cestovateľských skúsenostiach. Nerád by som svojim klientom ponúkal niečo, čo by som si sám nekúpil.

Uvedomujem si, že očakávania každého z nás sa odlišujú v najrôznejších detailoch. Som presvedčený, že si cestovanie so mnou zamilujete.

Ak by predsa niektorá z poskytovaných služieb nebola podľa vašich predstáv, alebo nezodpovedala charakteristike, môžete si uplatniť garanciu spokojnosti, ktorá platí na všetky vlastné výlety a zájazdy.

Konkurenčná stratégia

S čím môžem pomôcť?

TM travel poskytuje široké portfólio cestovateľských služieb. Je jedno, či potrebujete vybrať dovolenku pri mori, poznávací zájazd, objednať si dovolenku na kľúč podľa špecifických požiadaviek alebo kúpiť letenku či hotel.

Som tu pre vás aj vtedy, keď hľadáte sprievodcu pre váš výlet, potrebujete poskytnúť cestovateľské poradenstvo, požiadať o refundáciu leteniek, hľadáte autobusovú dopravu, potrebujete zabezpečiť cestovné poistenie pred cestou do zahraničia.

Jednoducho u mňa nájdete komplexné cestovateľské služby pod jednou strechou. Som tu pre vás kedykoľvek to budete potrebovať.

Váš cestovný konzultant a sprievodca

Michal Macháč, PhD.

 

Ako to funguje?

Jedinou vašou starosťou je objednať si výlet alebo zájazd. Všetko ostatné nechajte na mňa.

Odborná pomoc

Cestujte bez obáv s doktorom cestovného ruchu. Prípadné komplikácie vyriešim za vás.

Benefity

Zistite, aké to je, keď za svoje peniaze dostanete vyššiu hodnotu, ako by ste čakali.

Garancia

Pri objednaní mojich služieb nič neriskujete. Ak nebudete spokojní, odškodním vás.

Komplexné služby

Všetky cestovateľské služby na jednom mieste, priamo pre vás, personalizované a na kľúč.

Cena

Správny pomer ceny a kvality služieb spôsobí, že si cestovanie so mnou zamilujete.

Máte záujem o niektorú z mojich cestovateľských služieb?

Žiaden problém. Napíšte mi, ako vám viem pomôcť a s radosťou sa do toho s mojim tímom pustíme.